You are here

HMS-8 First Tri Honor Roll

Hutchinson Middle School – 8

Principal’s Honor Roll

4.0 GPA

Kaley L. Adelhardt

Colby Akins

Hannah Allen

Brooklyn Bleything

Hailee Brigman-Reed

Emma Corbin

Presleigh Estes

Jonathan Fan

Gabriell M. Foley

Grace M. Frager

Brooklyn Friesen

Kaitlynn J. Gibson

Emanuel Gonzalez

Joselyn Hallier

Maddix Heneha

Carson Hilty

Mabel J. Hirst

Elyse D. Howard

Will Jackson

Maritza Jimenez

Wyatt Johnson

Dakota Kinney

Lillianna Lamagna

Hailey Meggers

Morgan Meier

Hannah Pack

Colleen G. Page

Lauren Pankratz

Megan A. Pankratz

Ava Ramirez

Leah Reusser

Perla Rodriguez

Ashtyn Schreiber

Emily E. Schweder

Kolton Sims

Alexis Smith

Myles E. Thompson

Jacob L. Unruh

Lindsey M. Unruh

Faith Wells

Carter A. Young

Regular Honor Roll

3.5 to 3.99 GPA

Seheia V. Arzate

Lexee Ashcraft

Jalen Barlow

Ciandra J. Baxter

Carter Booe

Autumn N. Bortz

Raven M. Bright

Maliyah A. Brown

Zachery Bryan

Levi D. Byrd

Rylie Cannon

Benjamin T. Ceniceros

Alexis L. Collins

Harley Cook

Jayden T. Crabbs

Pryce Danyluk

Juliana L. Davison

Kahler K. Dixon

Hannah Doherty

Dakota Douglas

Danae N. Etcitty

Jasper Fast

Claire Fee

Alyssa Field

Kailey J. Fountain

Anna G. Galindo-Quinonez

Carolina Gallegos

Samantha N. Gandy

Alexander I. Garcia

Lance Goering

Haden Green

Jordan Gustason

Katelyn Hall

Matthew M. Hanavan

Derianna J. Hanna

Koby Harding

Triana B. Harris

Shelby Harvey

Harley R. Hester

Alexis M. Hoffman

Jacob Huhs

Xavier A. Jameson

Kelly M. Juan

Kaitlynn Kling

Krissa Koerner

Tyler Lang

Lotus M. Lawrence

Alexis Lutz

Skyler McMannis

Britney N. McVey

Estrella B. Mendoza

Kennedy Miller

Jadyn Miller

Aidan Minner

Brookelyn M. Mishler

Olivia Morgan

Lily A. Newton

Shelby E. Pearce

Cali E. Perry

Sarah Peterson

Isaiah Phillips

Emilee C. Railsback

Jasmin Ramirez

Gabriella A. Reid

Jewel A. Reta

Stephany Rosiere

Kaden M. Scheuler

Destinee A. Schmidt

Madison Sisler

Brock Southern

Austin Spann

Alora L. Stevens

Brett A. Stewart

Maggie C. Strobel

Chad J. Tippetts

Sonia Vazquez Castaneda

Mirella Villegas

Emma C. Williams

Melody D. Willis

Emily Wood

Honorable Mention Honor Roll

3.0 to 3.49 GPA

Ricardo K. Alvarez

Caleb A. Baker

David S. Barban

Teige A. Bastion

Desiree M. Bergeron

Jaiden S. Best

Anthony D. Blackwell

Paige Blick

Owen Bontrager

Molly K. Brillhart

Fernanda C. Carrillo

Matthew J. Castleberry

Isabel I. Cazares

Vanessa Clark

Emily Delgado

Carson M. Dick

Alec J. Eldredge

Erik M. Ellis

Cherish Enns

Shea Farrell

Brayden L. Flores-Varela

Roy J. Iii Freeman

Esequiel J. Galindo

Victoria Goin

Cassidy Graves-Welch

Hailey R. Greene

Autumn B. Griffith

Wiliam A. Guadarrama

Jack T. Hawver

Katie L. Hise

Brandon L. Hoyt

Renee Huffman

Tajan James

Dylan S. Johnson

Julian A. King

Corbin C. Klick

Madelynn G. Laplante

Kaylee Latimer

Ryan P. Luman

Monet Lumbreras

Emily Lundemo

Lorena A. Maciel

Emilio J. Martinez

Alejandro Martinez

Gabriel L. McCaskey

Kerynne R. McClelland

Molly K. McDade

Mykal C. McFadden

Elizabeth N. McPherson

Samantha Millsap

Tara Morris

Isobella Newberry

Kaitlin Patrick-Flores

Jack Petermann

Adam T. Pettay

Brecken Philbrick

Austin B. Phinney

Connor Pinkston

Chaz Porter

Hunter Radke

Felix A. Ricario

Miguel Rios

Destiny J. Rios

Christian A. Rodriguez

Nicholas R. Rodriguez

Raeonna R. Ross

Abelino W. Sanchez

Andrew Schweigert

Daisha M. Seamster

Emma L. Shankle

Analyse N. Skinner

Randal D. Smith

Savannah S. Smith

Xavier C. Smith

Toby Snyder

Isaac D. Speir

Hunter Spence

Kylie A. Stevens

Chance A. Story

Mason W. Taylor

Nathan D. Taylor

Jalen A. Tipton

Bennett Turner

Allie Vonfeldt

Zoie C. Warden-Scott

Connor L. Wasinger

Nicole Williamson